RSS feed

Velkommen til mitt digitale arkiv over kart og veivalg!

Velkommen til tidenes mest ensomme kartarkiv

o-france 4 (11/07/2019)
Thursday 11 July 2019
Risoul
o-france 3  (10/07/2019)
Wednesday 10 July 2019
vars
bestemte meg for å ta det som rolig langtur. skulle vise seg å ikke være det lureste når terrenget stedvis hadde svært lav l...
o-france 2  (08/07/2019)
Monday 8 July 2019
Peyrol - Vars
opp ned :) holdt igjen veldig på en allerede ræv fart. kun fokus på å holde god flyt. stedevis veldig bratt, men et utrolig f...
o-france 1  (07/07/2019)
Sunday 7 July 2019
Mont-Dauphin
sprint
første økt på veldig lenge. har slitt mye med sykdom den siste tida. Usikker på om jeg skulle løpe, men når vi først hadde ...
postplukk sameia  (21/05/2019)
ikke påskrudd i det hele tatt. stort sett vimse løping. noe tur-o og mest ingen markering real en til 14. herregud. skjener p...
Tiomila 6.etappe  (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Glimåkra , FK Göingarna, Sverige
Stafett, leg 6
Følte meg ikke bra helt fra start. Merket det kom til å bli tungt. Bra de tre første. Rundt venstre til fjerde. Piggtråd ...
Bohuslunken (21/04/2019)
Sunday 21 April 2019
Herrestadsfjellet, Uddevalla OK, Sverige
langdistanse
moderat
Öjetrampen (20/04/2019)
Saturday 20 April 2019
Magra, Främmestads IK, Sverige
langdistanse
NC Lang - Smaalenene løpet (14/04/2019)
Sunday 14 April 2019
stikla, Indre Østfold, Norge
langdistanse
Vårspretten (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Hornnes, SOL/HSK, Norge
mellomdistanse|Results
tung i beina, så satset alt på det tekniske. Veldig rent frem til 7. Bruker stiene for det de er verdt og klarer å ligge bra ...
Blåveissprinten (30/03/2019)
Saturday 30 March 2019
Rolvsøy hallen , FSK
mellom
trengte en god teknisk gjennomføring etter nattløp fredag. Løp derfor ganske kontrollert Greit de tre første, ikke store fors...
Nattcup ulvedalen (22/03/2019)
Friday 22 March 2019
ulvedalen
natt
fint de 2 første. Kommer helt ut av det halvveis til 3. Skjener på retning og treffer til slutt stien, 2min tidstap. Gjør en fe...